Naszą misją jest tworzenie miejsc, które są połączeniem harmonii, bezpieczeństwa i nowoczesności.

Spółka Garden City Development z siedzibą przy ul. Boguszewskiej 23 w Warszawie, została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS 0000577167.

Jej firmą założycielską jest prosperująca od 1998 roku firma „Handlobud” specjalizująca się w wykonywaniu kompleksowych robót budowlanych. Firma w ciągu 18 lat wykonała kilkadziesiąt małych i dużych projektów dla Budimex S.A., Skanska S.A., Warbud, Unibep S.A. Robyg, J.W. Construction i innch.

Gromadzone przez lata doświadczenie i zebrany odpowiednio wysoki, polski kapitał, stworzyły warunki do założenia spółki celowej „Garden City Development”. Do powstania koncepcji urbanistycznej i architektonicznej została zaangażowana znana Pracownia Architektoniczna z bogatym doświadczeniem WG DesigneWojciech Gałązka (WGDesigne Facebook).

 

Od marca 2016 rozpoczęliśmy projekt „Willa Odolany”, który plasuje się w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie. Dla naszych wyjątkowych klientów mamy 14 wspaniałych mieszkań, położonych na działce, w bliskim sąsiedztwie natury i terenów zielonych.

Wyjątkowości naszej inwestycji nadają pięknie zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły nie tylko mieszkania, ale też holl wejściowy, klatka schodowa, wykończenie balkonów oraz aranżacja terenu wokół budynku.

Ze szczególną uwagą dobieraliśmy materiały na elewację, płytki na wykończenie klatki schodowej i korytarzy, a także umeblowanie holu głównego. Każde z pomieszczeń jest nie tylko funkcjonalne, ale też przemyślane pod względem estetycznym. Jest to projekt, który z jednej strony zachwyca swoją prostotą i nawiązuje do klimatu starej Woli, z drugiej zaś, uwzględnia najnowsze trendy w budownictwie i innowacyjne rozwiązania. Wszystko tworzy koncepcje dobrze przemyślanego, nowoczesnego, kameralnego budynku, który jest doskonale nasłoneczniony i odpowiednio wyeksponowany. Dużym atutem inwestycji są piękne, słoneczne tarasy.